פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
 • תיקון של גגות רעפים
 • תיקון גגות רעפים
 • תיקון גג רעפים פלא דק
 • גגות רעפים מתוקנים
 • גג רעפים מתוקן
 • תיקון גג רעפים
 • תיקון גגות

תיקון גגות רעפים

פרטים:

אנחנו בחברת פלאדק מתמחים בתיקון גגות רעפים ואנחנו נותנים שירות של החלפת גגות רעפים בנוסף לתיקון גגות רעפים ואיטומם בכל חודשי השנה. כבר עם הגשם הראשון, תוכלו לגלות האם בוצעה עבודת איטום מקצועית לגג.

אם המים זולגים אל תוך החדרים הפנימיים, כנראה שיש צורך בתיקון גג הרעפים של היבת שלכם. מהרו ליצור קשר עם הקבלן שביצע בעבורכם את עבודת האיטום ועדכנו אותו אודות הבעיה. תיקון גגות רעפים לא כדאי יהיה לבצע בעצמכם מכיוון שעבודה בגובה דורשת ניסיון וציוד בטיחות מתאים, כל ניסיון לטפס על הגג ללא הכשרה מתאימה, עשוי להסתיים באסון.

תיקון גגות רעפים מקצועי

גם אנשי המקצוע אינם מבצעים תיקוני גגות רעפים בלא אמצעי בטיחות, ציוד וכלים מתאימים ועל אחת כמה וכמה מי שאינם בעלי מקצוע. איש מקצוע בעל מוניטין יבצע בעבורכם את התיקונים הדרושים תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד עבודה חדיש. צרו קשר כבר כאשר מופיעים סימנים ראשונים של רטיבות או סדקים. נזילות ופגמים בגג הבית פוגעים באיכות חייכם, ואין כל סיבה להשלים עם המצב כאשר ניתן לפתור אותו בקלות. אין ספק כי גגות הרעפים מביאים עמם יתרונות רבים, אך בכדי שתוכלו ליהנות מהם בטווח הארוך יהיה עליכם לבחור באנשי מקצוע מיומנים ולבצע מעת לעת תיקון והחלפה של גגות הרעפים.

מדוע צריך לתקן את הגג?

בבתים ישנים נפוצים מצבים בהם הרוח מעיפה כמה רעפים רופפים או שוברת אותם. לעתים גם נפילה של עץ או חפץ כבד אחר על גג הבית היא שתגרום נזקים. אולם, הנזק הנפוץ ביותר שדורש תיקון גגות הרעפים בבתים הוא חדירת מים. אז גם אם הנזילה לא מטרידה אתכם במיוחד, יש לטפל בה במהרה. חשוב להבין כי טפטוף המים אל תוך הבית כולל חדירת מים אל תוך הקירות והמבנה. המים מזיקים בצורה משמעותית לקירות, תוך יצירת נזקי רטיבות, ריקבון ועובש. תיקון גג רעפים מחזיר לבית את המראה הייחודי והמהודר שלו, אך לצד היתרון החיצוני קיימים יתרונות פנימיים נוספים.

החלל המיוחד שיוצר גג הרעפים יוכל לשמש כעליית גג לאחסון או מגורים. זוכרים את חדר עליית הגג המיוחד שתמיד ראיתם בסרטים? כעת תוכלו גם אתם לבנות מבנה דומה. בטווח הארוך, נזקי הרטיבות עשויים לפגוע בחסינות המבנה ולגרור הוצאות כספיות גבוהות מאוד. על כן, תיקוני גגות רעפים לא כדאי לדחות. במידת הצורך, יירכשו רעפים חדשים בכדי להחליף את השבורים או להטליא באופן זמני את מקור הנזילה. בכל מקרה, תיקון גגות רעפים הם הזדמנות להחליף רעפים סדוקים או שבורים בחדשים, לסתום נזילות ולחדש את הגג לקראת החורף.

מי יתקן לך את הגג?

לא כל אחד יכול לבצע תיקון גגות גם אם נראה לו שיש לו שתי ידים ימניות. צריך התמצאות מיוחדת וידע בכל מה שקורה על הגג כדי לבצע תיקון של גגות רעפים בצורה מקצועית של ממש. מילה של מומחים. החשיבות בתיקון גגות רעפים מתחילה מתקלה קטנה, לפעמים בעיה באיטום. חושבים שאפשר להמשיך הלאה בלי להתייחס ודוחים את התיקון. עם הזמן הבעיה מתרחבת ומתחילים לצוץ מספר רב של תופעות: נזילה, בעיה בצנרת או פיצוץ בלתי צפוי. כי גג הוא לא רק ענין אסתטי, גג הוא הרבה מעבר לכך. גג הוא בעצם החלק התומך של כל הבית והוא גם דואג לאטימה ולסגירה טובה. תיקון גג רעפים לא מקצועי עלול לגרום לסיכון של כל המבנה, היציבות שלו עלולה להתרופף.

גג שאינו יציב עלול להחדיר קור ולחות וגם זה יכול להזיק. לכן חשוב לדאוג לתקינות של הגג בכל תקלה קטנה. להזמין בעלי מקצוע מומחים שיבצעו תיקוני גגות. עונת החורף גם היא עלולה לגרום נזקים רבים לגג, רוחות, סערות, גשמים חזקים ודליפה של מי גשמים יכולים להזיק לגג שאינו מתוחזק כמו שצריך. לכן יש לדאוג עוד בטרם הגיע החורף הקר לזיפות נכון של הגג ולשיפוץ כל הסדקים והחורים. גם ניקוז טוב של מי הגשמים חשוב שיהיה, כדי לא לצבור עודף נוזלים על הגג שיגרמו לנזק. חברת פלא דק מתמחה בבניית גגות רעפים ומבצעת תיקון גגות עבור כל סוגי הגג למיניהם.

ההתמחות שלנו מתמקדת במספר גדול של תחומים:

• גגות רעפים הזקוקים לשיפוץ או שחזור
בניית פרגולות מעץ בחצר או בגינה וכדו'.
• התקנה ותיקון של חלונות גג או סולמות גג.
תיקון גג רעפים דורש מיומנות וידע, צריך להכיר את סוגי הרעפים בשוק ולדעת מה עושים עם כל תקלה. חשוב לנו להוסיף כי יש הרבה סוגים של גגות רעפים וצריך להכיר את התחום היטב. כל סוג מתאים לבית אחר, וכל אחד דורש הכרות עם החומר ועם תנאי העבודה הספציפיים.

תיקון גג רעפים על ידינו:

 • מקצועיות – אנחנו מעסיקים רק אנשים מקצועיים בתחום שעושים את העבודה עד הסוף ומכירים את כל סוגי הרעפים. איכות העבודה לא ניתנת לחיקוי, מדובר בעבודה טובה שמחזיקה מעמד לאורך שנים אחר כך.
 • אחריות – אנחנו עומדים מאחורי העבודה שלנו ומוכנים לתת אחריות לתוצאות. לאחר ביצוע תיקון גג רעפים ניתן יהיה לחזור אלינו ולברר פרטים נוספים שעדיין לא קבלו תשובות, כאן תשמעו מילה של מומחים והצעה לתיקון ליקויים שמתגלים במהלך השימוש.
 • שירות אדיב – חוץ מהכל אנחנו באים לקראת הלקוחות שלנו וממלאים אחר צרכיהם ומשאלותיהם. אנחנו מקשיבים ללקוחותינו בתשומת לב ומשתדלים למלא אחר בקשותיהם. כי אנחנו מאמינים שלכל לקוח מגיע הטוב ביותר, השירות האדיב הוא הא' ב' שלנו עליו לא נוותר! 

אם עדיין לא שוכנעתם, נציין כי בחירה בגג רעפים מוזילה בצורה משמעותית את עלויות הבנייה, לעומת יציקת גג הכרוכה בעלויות גבוהות. התחזוקה והתיקונים באים לידי ביטוי בטיפול בנזילות, החלפת רעפים שבורים, התקנת שכבת בידוד, ניקיון ועוד.

המומחית שלנו והנסיון הרב מזמינים גם אתכם לקחת חלק! יש לכם בעיה בגג? אל תהססו! התקשרו עכשיו אל חברת פלא דק ותהנו משרות מעולה.