פלא דק
  • למידע והזמנות חייגו
    077-7277973
    יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

דקים

תכנון קפדי  : חומרים איכותיים :  ביצוע מושלם

פלא דק מספקת התקנת דקים תוך הקפדה על תכנון קפדני, חומרים איכותיים וביצוע מושלם.
לא פלא שהדק שהגינה שלכם כל כך יפה... כשנכנסים לגינות של פלא דקים, מיד מבינים את ההבדל, את הגימור המושלם, את הנגיעה הרכה עם היציבות והחוזק הבלתי מתפשרים. 

לפרטים והזמנות עבודות דקים התקשרו עכשיו: 077-7277973

אנו מאמינים בביצוע קפדני של הפרטים הקטנים ביותר, הגימורים, הליטושים הקטנים הם שיוצרים את ההבדל בין רמות הביצוע השונות. צוותי התכנון וההתקנה שלנו דואגים שלקוחותינו יזכו לדק ברמה הגבוהה ביותר. בזה אנחנו נמדדים. ישנם מספר סוגים של עצים לביצוע דק עץ: דק אורן, איפאה, בורמיזה וקרולינה. 

דק אורן

דק אורן נחשב לעץ קל ונוח לעבודה, את הדק ניתן לצבוע ולשמן במגוון רחב של צבעים, הדק מעץ אורן יכולים להגיע בכל סגנונות העיצוב, כמו כן, ניתן להתקין דק עשוי עץ אורן על האדמה, על רצפה וכן בגובה בתמיכה בקירות סובבים כך שמתקבלת מעין רצפת גלריה.

דק איפאה

איפאה נחשב לסוג עץ חזק מאוד, הוא חסין יותר מעץ האורן לפגע מזג האוויר, נחשב לעמיד ושומר על המראה שלו לאורך שנים. יחד עם זאת יש שיאהבו את הטבעיות שבעץ האורן. התקנת דק איפאה יקר יותר בעלות הראשונית אך התחזוקה של עץ איפאה זולה יותר בזכות השחיקה האיטית.

דק מעץ בורמיזה

דק מעץ חזק מאוד, מצטיין באיכותו גם במגע עם מים, ללא היווצרות סדק וללא התנפחות. העץ נחשב ליקר ביותר מבין העצים לדקים. דק זה יכול להיות חשוף לשמש ולגשמים, הוא נעים להליכה יחפה ואינו מתחמם בקלות.

דק קרולינה

הרמה הגבוהה ביותר של דק קרולינה תבטיח לכם שהעץ יגיע כמעט ללא עיניים, הדחיסות הגבוהה שלו מבטיחה חוזק לאורך זמן, כמו גם העמידות שלו לפגעי מזג אוויר. מומלץ מאוד להשתמש בסוג עץ זה.

דקים למרפסת שמש

מעוניינים לתת לעצמכם מעט טבע בתוך מרפסת השמש שלכם? אין תחושה נעימה יותר מכוס קפה בשבת בבוקר באווירה הפסטורלית של רצפת דק, כיסא ושולחן יפה עם כמה עציצים מסביב, לקרוא ספר טוב ולהסתכל על הנוף.
חברתנו מתמחת בביצוע רצפת דקים גם על ריצוף של מרפסת שמש. הדק משדרג משמעותית את מראה המרפסת ומקנה לו תחושה טבעית של גינה אינטימית.

דקים לאולמות אירועים ובתי עסק

בתי עסק רבים כיום מרצפים את שטח הכניסה לבית העסק או לאולם אירועים באמצעות דקים. ביצוע דקים לכמות רבה מאוד של אנשים מחייב שימוש בתקנים מחמירים וידע מקצועי למניעת בלאי מהיר של הדקים. פעמים רבות ישנו צורך לבנות גם מדרגות או פינות מובנות לצמחיה באמצעות השימוש בעץ. לחברתנו ניסיון רב בתחום התקנת דקים לאולמות אירועים ולבתי עסק, חברתנו גאה לספק שירותי תכנון והתקנה מקצועיים לבתי עסק רבים מידי שנה, בפרויקטים גדולים וקטנים.