פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

החלפת גגות רעפים

החלפת-גג-רעפים
החלפת-גג-רעפים

החלפת גגות רעפים רק אצל המומחים ביותר בתחום - פלאדק ~

את גגות הבטון הישנים והסטנדרטיים, יכולים להחליף כיום, גגות רעפים העשויים מפלדה עמידים מאוד אך אינם מבודדים מקור וחום. ישנם גגות רעפים העשויים מאריחי מתכת, גגות העשויים מחרס, אשר ניתן להתקין אותם בצבעים שונים וגגות רעפים העשויים מהבטון החדש. 

כל החומרים הללו מהווים את האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור גגות רעפים ישנים. השימוש בחומרים האלו בגגות הרעפים החדשים, מהווה את ההגנה הטובה ביותר שיכול לספק גג המבנה, למבנה כולו ולשוהים בו.

גגות רעפים חדשים מעצבים את הבית ומעניקים לו מראה ייחודי. כמו כן את גגות הרעפים החדשים ניתן לתחזק ולתקן בקלות, בכל בעיה נתונה. עבור החלפת גג רעפים כדאי לבחור במומחים ביותר בתחום. חברת פלא דק עוסקת בתחום כבר שנים רבות. אנו נשמח לעמוד לשרותך, עבור החלפת גג הרעפים מכל הסוגים בכל מבנה נתון, מגג רעפים ישן לגג רעפים חדש.

מדוע כדאי לבצע החלפת גג רעפים ישן?

להחליף גג רעפים בקלות! הבחירה בגגות רעפים, הייתה דומיננטית גם בעבר. אך כיום, תחום גגות העשויים מרעפים צבר תאוצה ובעוד שבעבר גגות הרעפים היו עשויים מבטון, כיום החומרים מהם ניתן לעשות גגות רעפים, הם מגוונים, יעילים ובעלי יתרונות רבים יותר מגגות הבטון הישנים.

לכן, אם אתם מרגישים שגג הרעפים הישן שלכם העשוי מבטון, כבר לא מספק את ההגנה הטובה ביותר למבנה כולו ואתם מעוניינים להחליפו בסוג רעפים חדש ויעיל, כדאי שתדעו שהחלפת גג רעפים הוא תהליך פשוט יחסית וכדאי מאוד שתפנו אל המומחים ביותר בתחום, בכדי להחליף את גג הרעפים הנוכחי שלכם.

החלפת גגות רעפים הוא תהליך הכרחי, בייחוד כשמדובר בגג רעפים ישן מבטון. רעפי הבטון הישנים נשחקים והופכים להיות שבירים ומסוכנים. ייתכן מאוד שגג הרעפים הישן מבטון, כבר לא יעיל עבור סיפוק ההגנה הטובה ביותר על המבנה כולו. גג רעפים ישן יכול לספוג רטיבויות, להעלות עובש ולפגוע בתקרה הפנימית של המבנה. כמו כן, ישנן אלטרנטיבות טובות הרבה יותר כיום עבור גגות רעפים. חומרים שיהפכו את הגג ליעיל ואיכותי ויספקו למבנה את ההגנה הטובה ביותר עבורו.

חשוב לדעת, שתחזוקת גג בטון ישן היא תחזוקה יקרה הרבה יותר מגג רעפים העשוי מחומר אחר וכן, אנשי מקצוע לא אוהבים לתקן גגות רעפים העשויים מבטון ולעיתים אף נמנעים מפעולות התיקון הללו. אלטרנטיבות לגגות רעפים מבטון מלבד הבטון הסטנדרטי, ממנו עשויים הרעפים הישנים. כיום ניתן למצוא חומרים שונים עבור רעפים כגון: חרס או רעפי בטון מהסוג החדש.

החלפת גג רעפים מבטון

החלפת גג רעפים מבטון בחומרים חדשים ועמידים יותר, מהווה את האלטרנטיבה הטובה ביותר לגג רעפים יציב ואיכותי. גג בטון מהחומרים החדשים נראה מעוצב יותר ומעניק לבית את המראה היוקרתי והטוב ביותר מצד אחד ומצד שני, גג בטון מהחומרים החדשים מהווה את הגנה הטובה ביותר עבור הבית מפגעי מזג האוויר ועוד.

חשוב לבחור את אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום. חברת פלא דק מתמחה בהחלפת גגות רעפים בקלות, ביעילות ובמקצועיות. חברת פלא דק היא החברה המקצועית ביותר עבור ביצוע החלפת הגג הישן לגג חדש ואיכותי מכל חומר שתבחרו.

אצלנו בחברת פלא דק, עוסקים כבר זמן רב בכל מה שקשור לתחום גגות הרעפים ואנו נשמח להחליף את גג הרעפים שלכם, בקלות וביעילות.

החסרונות בגגות רעפים ישנים מבטון:

גגות רעפים מבטון יכולים לספוג בחורף גשום מים אשר יחדרו אל תקרת המבנה ויפגעו במבנה וברכוש. כמו כן, גגות רעפים מבטון ישן, הם גגות אשר תחזוקתם נחשבת יקרה מאוד, שכן כל טיפול בבעיה המתעוררת בגג הרעפים העשוי מבטון היא קשה לתיקון.

גגות רעפים מבטון יכולים לספוג בחורף גשום מים אשר יחדרו אל תקרת המבנה ויפגעו במבנה וברכוש. כמו כן, גגות רעפים מבטון ישן, הם גגות אשר תחזוקתם נחשבת יקרה מאוד, שכן כל טיפול בבעיה המתעוררת בגג הרעפים העשוי מבטון היא קשה לתיקון.

גגות רעפים מבטון הם גגות שאנשי המקצוע העוסקים בתחום גגות רעפים לא אוהבים לתקן, ויש אנשי מקצוע שאפילו יסרבו לעסוק בתיקון גגות רעפים, טיפול או תחזוקה של גג רעפים מבטון ישן.

כיום קיימות אלטרנטיבות רבות לחומרים שונים אשר בהם ניתן להחליף את גגות הרעפים הישנים וכל אחד שמרגיש שגג הרעפים הישן שלו כבר אינו ממלא את תפקידו באופן היעיל ביותר יכול להחליף את גג הרעפים הנוכחי בגג חדש.

פלאדק היא החברה הטובה ביותר לביצוע עבודת החלפת גגות רעפים, פנו אלינו עוד היום ולא תתחרטו! גגות רעפים הם גגות סטנדרטיים וניתן למצוא מבנים ישנים בעלי גגות רעפים מבטון ישן.

אך כדאי לדעת שגגות הרעפים העשויים מבטון ישן, במהלך הזמן נשחקים ומאבדים מיעילותם. לכן, במידה וקיים בביתך גג רעפים מבטון ישן, ייתכן מאוד שהגיע הזמן להחליפו בגג רעפים מחומר חדש. החלפת גגות רעפים ישנים בחדשים רק עם פלא דק.

חברתנו תעניק לך את השירות המקצועי והאדיב ביותר ואנו נעשה עבורך את העבודה במקצועיות, אחראיות ויעילות. אם אתה זקוק להחלפת גג רעפים, כדאי שתבחר נכון.

   

   

  שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם