פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

בניית גג רעפים

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

בניית גג רעפים בפלא דק - אנו מתכננים ובונים גגות רעפים לבתים פרטיים, בתי דירות ומשרדים, תוך שימוש בחומרים באיכות גבוהה ותשומת לב מירבית לשיפועים בגגות הרעפים, נקודות החיבור, אוורור חכם ובידוד יעיל שמסייעים בהוזלת העלויות הכרוכות בבניית גגות רעפים וגם בהוצאות הנלוות לאחר מכן (כגון, הוצאות קירור ותחזוקה).

אנו גם מייעצים ללקוח המעוניינים לבנות גגות רעפים בנוגע לאפשרויות השונות שניתן לבצע בחלל הגג (לדוגמא: לצורך מגורים בעתיד) אשר יכולות לסייע ולחסוך כסף וטירטור רב. בניית גג רעפים מעצים איכותיים שעברו חיטוי כנגד מזיקים וריקבון ומסוגי רעפים שונים לפי דרישת הלקוח. אנו דואגים להזמנת החומרים, שינועם לאתר הבנייה, התקנתם לפי התכנון ווידוא כל הפרטים על מנת שהעבודת בניית גג הרעפים תבוצע בצורה המיטבית ולשביעות רצון הלקוח. 

כבר בשלב ההתחלתי של בניית גגות מרעפים כאשר אנחנו נמצאים בשלב של תכנון תהליך מבנה הגג, צריך לקחת בחשבון את האפשרות לנצל את האיזור הזה למגורים. אם יש לכם צורך בעוד חדרי מגורים, הוספת חלל מגורים יכול להיות פתרון מתאים.

איך ניתן לנצל את החלל בבניית גג רעפים?

בונים את הגג בשיפוע ואין צורך לעשות שינויים קיצוניים בגג ולתכנן אותו אחרת או לקבל אישורים מהעירייה לתוספת בנייה מסוג זה. בניית גגות על ידי הוספת קורות זוהי פעולה פשוטה ובאמצעותם הוספת חלל נוסף היא אפשרית. הקמה של גג רעפים עדיפה על גג בטון והרבה יותר משתלמת יש בה יותר יתרונות. מבחינת המראה האסתטי לגג רעפים יש מראה יותר חם, צבעוני, משדר חמימות של אווירה כפרית וביתית. 

טיפים בעת בניית גג רעפים

 • כדי להימנע מהזמנת תיקון לגג רעפים, רצוי לבנות גג רעפים עם פחות שיפועים עד כמה שאפשר. השיפועים בגגות יוצרים נקודות בעיתיות מה שיכול להגרר בעתיד לפתרונות פחחות בגג וככה אנחנו למעשה חוסכים הוצאת כספים מיותרת בתיקון ושיפור הגג.
 • בניית גג רעפים עם בידוד מחום והתקנת איוורור בגגות  - אלו פעולות שמטרתן לחסוך בהוצאות שנדרשות לחימום וקירור הבית.
 • לגג צריך להיות מוכן תכנון של מהנדס.המהנדס בעצמו הוא היחיד הרשאי להחליט על הפרופילים ובאיזו צורה הגג יהיה מחובר.
 • הגגן שבונה את הגג חייב לדבוק בתכנית ההנדסית ולעבוד על פיה.
 • בידוד הגג ואיטומו מנזקי מזג האויר או מרעשים מאוד חשוב ולכן נחוץ להקפיד שנעשית עבודת בידוד ואיטום מקצועית בהתאם להוראות היצרן.
 • איוורור הגג – בתכנית ההנדסית של הגג, המהנדס חייב לפרט באיזה אופן רעפי האיוורור יהיו מותקנים וכמה מהם יהיו.
 • צריך לתת תשומת לב לפלשונגים ולפחי השבר – הם צריכים להיות מותקנים נכון.
 • בזמן תהליך בניית הגג, המהנדס חייב לבדוק את הגג. העמסת הגג חייבת את אישורו גם כן.
 • ארגז הרוח – לוודא שהוא הארגז הנכון והמקורי שעליו סוכם בתכנית.

 

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם