פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

חיפוי קירות

חיפוי קירות בדק סינטטי

חיפוי קירות היום זה לא רק קרמיקה ואבן, יותר ויותר בתים מעטרים את הקיר החיצוני של ביתם בחיפוי עץ. חברת פלא דק מתמחה בחיפוי קירות דקורטיביים חיצוניים ופנימיים על ידי קורות עץ מלא מסוגים שונים ובעזרת דק סינטטי. אנו מבצעים חיפוי קיר למבנים בכל גובה ולכל צורך, חיפוי קירות הבית, חיפוי מסתור כביסה מטבחי גינה ומחסנים. אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי נהלי התקנה קפדניים. כל עובדי החברה הוכשרו בצורה מקצועית ביותר ומחזיקים בתעודת הסמכה של חברתנו וזאת על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר אשר תלווה אתכם לאורך שנים רבות.

כל שלבי העבודה לפי תכנית עבודה אשר הוכנה מראש. אנו משתמשים בחומרי הגלם והאביזרים האיכותיים ביותר על מנת לספק לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת יעוץ ולתכנון ראשוני. עקב ביקוש הולך וגובר של דרישת אדריכלים לחיפוי קירות בעץ עשוי פולימר בסגנון סרגלים דקים (כ 2.5 ס"מ) אשר יוצר תחושת עומק יצרנו פרופיל בדיוק לשם כך. מהיום ניתן להנות מחיפוי קיר מעץ ולרענן את חזית הבית בעיצובים חדישים ומבוקשים ובאיכות הגבוהה ביותר.

  חיפוי קיר בעץ אשר לא צורך בתחזוקה שנתית אשר גוזלת זמן יקר וכמובן גם לא מעט כסף. לוחות החיפוי קיר אשר עשויים מחומר תחליף עץ WPC - ידידותי לסביבה. ההתקנה קלה מאוד וכמובן שניתן לבצע התקנה סמוייה. חיפויי קיר ניתן להשיג בסגנונות חדשים ובגוונים שונים. חברתנו מתמחה בתכנון ובניית חיפוי עץ לקירות לבתים פרטיים ובנייני מגורים. לאחר הכרת דק דמוי עץ של "פלא דק" ולאור סגולותיו ותכונותיו, הוחלט להשתמש בו גם עבור בניית חיפוי קיר.

  חיפוי קיר בדק סינטטי

  חיפוי קיר בדק סינטטי משדרג משמעותית את שיפוץ ועיצוב החצר, וביסס את מעמדו אצל מעצבים ואדריכלים רבים, ולאחרונה אנו עדים לשימוש הולך וגובר בחיפוי עץ דקורטיבי לקירות מבנים. העץ הסינטטי מאפשר לכם ליהנות מחיפוי קיר בגווני עץ מלא ומהיתרונות של חומר גלם סינטטי. לעיתים בחיפוי קיר הנגישות לכל חלקי העץ קשה יותר, והחשיפה לשמש ולגשם גבוהה ביותר. ידוע לכל, חיפוי קיר עם עץ דורש תחזוקה שנתית שוטפת לפחות פעמיים בשנה, של צביעה, שימון, ועוד  דבר המחייב אותנו להוציא כסף רב, ובל נשכח את הקושי בביצוע. לא כך במוצרים שלנו - חיפוי קיר העשוי מחומרים דמויי עץ, אשר דורשים עין חדה מאוד כדי למצוא את ההבדלים בינם לעץ מלא, חומרים עמידים בפני נזקי מזג האוויר במיוחד בימי הקיץ החם שלנו.

  1. חומרים אשר לא דורשים שימון.
  2. חומרים אשר קלים לניקוי.
  3. חומרים אשר לא דורשים צביעה מחודשת.
  4. חומרים אשר שומרים על מרקם וגוונים אחידים לאורך שנים רבות.
  5. חומרים אשר לא מתעוותים ונסדקים במהלך השנים.
  6. חומרים אשר מיוצרים מחומרים ממוחזרים , ועל ידי כך שומרים על יערות הגשם.

  היתרונות בחיפוי קירות בעץ

  1. עץ הוא חומר אורגני וטבעי. הוא חומר שמקורו מהאדמה ומהטבע לכן תהליך הייצור של העץ הוא חסכוני מכייון שהוא צורך פחות פחמן.
  2. תהליך פירוק העץ והתקנתו בבתים הוא תהליך שמשאיר מעט לכלוך ופסולת.
  3. העץ הוא חומר אקולוגי וידידותי לסביבה שניתן למחזר ולכן הוא מתכלה בסביבה באופן טיבעי.
  4. העץ הוא חומר טיבעי  ואין בו חומרים סינטטיים או כימיים מכל סוג ולכן העץ אינו פולט רעלים מסוכנים.
  5. העץ הוא חומר מבודד קור ובאותו הזמן הוא לא מושך חום.
  6. העץ מבודד טיבעי לקולות ורעשים ולכן משמש כחיפוי אקוסטי.

   

  שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם