פלא דק
  • למידע והזמנות חייגו
    077-7277973
    יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

גדרות עץ

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

גדרות עץ לגינה ולבית הן הדרך היחידה לתחום את ביתנו על מנת ליצור אווירה של פרטיות ואינטימיות, אנחנו בפלא דק מבצעים הקמת גדרות מחומרי גלם שונים על פי דרישת הלקוח ותקציבו. אנו מציעים לכם ליווי ובניה של גדר עץ אשר תתאים לגינה ולצרכים הנדרשים. אנו בפלא דק עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן ברמת אנשי המקצוע אשר הוסמכו על ידי חברתנו וכמובן שאנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם והמרכיבים השונים הנדרשים להקמת הגדר וכל זאת על מנת לספק לכם גדרות מעץ אשר תשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות. 

שלב התכנון

בשלב התכנון אנו נציג בפניכם את כל הדוגמאות והשילובים הניתנים לביצוע בגינתכם. אנו מספקים מגוון רחב של שילובים כגון עץ וברזל, שילוב קורות עץ גושני, אדניות רכבת וכד'. אנו מבצעים גם את עבודות התחזוקה השנתיות של צביעה ושימון להגנה מירבים מפני נזקי מזג האוויר (במידה ונדרש), בנוסף מבצעים עבודות תיקון ושיקום של גדרות עשויות מעץ אשר כבר ניזוקו. אנחנו דוגלים באיכות ובמצוינות בשירות שלנו, כמו גם בחומרי הגלם שאנו מספקים ללקוחותינו. אז אם מצוינות ואיכות חשובים לכם, פלא דק איכות ללא פשרות.

לשבת בחצר מוקף צמחייה ירוקה וגדר עץ מדהימה התואמת לרצפת הדק המקיפה את הבית, גם אתם יכולים ליהנות מאיכות חומרי הגלם, המראה המדהים של גדרות עץ של פלא דק. לשבת בגינה וליהנות ממראה אחיד של גדר עץ העשוייה חומרים סינטטיים זה לא בגדר חלום, פלא דק מאפשרת לכם ליהנות מחומרי גלם סינטטיים עבור גדרות אצלכם בחצר. פלא דק מתמחה בתכנון ובניית גדרות עץ לחצרות בתים פרטיים. לאחר הכרת דק סינטטי דמוי עץ מבית פלא דק ולאור תכונותיוו ויתרונותיו, הוחלט להשתמש בו גם עבור בניית גדרות.

גדרות עץ

                        גדרות עץ פלאדק

גדר עץ בגינה ובבית

גדר עץ כבר מזמן לא משמשת אותנו למניעת כניסה של אורחים לא רצויים או אטימה בפני עוברי אורח. גדרות עץ הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והגינה אשר בעיני רבים זה המקום בו הם מבלים את זמן האיכות שלהם עם כוס קפה ועיתון וברקע צחקוק הילדים המשחקים בחצר, גדר עץ אמורה לתחום את השטח ולהקנות אווירה נעימה. בגלל מיקום הגדר עץ, הנגישות לכל חלקי הגדר קשה יותר והחשיפה לשמש ולגשם גבוהה ביותר.ידוע לכל שגדר מעץ דורשת תחזוקה שנתית שוטפת לפחות פעמיים בשנה - של צביעה, שימון ועוד - דבר המחייב אותנו להוציא כסף רב ובל נשכח את קושי הביצוע.

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם