פלא דק
  • למידע והזמנות חייגו
    077-7277973
    יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
  • דק אורן מחיר
  • דק אורן

דק אורן

פרטים:

השימוש בעץ אורן נפוץ מאוד בישראל ובעולם כולו. עץ האורן נוח מאוד לעבודה, פחות יקר בהשוואה לעצים אחרים ומאוד אסתטי. התוצאות מדברות בעד עצמן ומעודדות את המשך העבודה עם האורן.

דק אורן הוא בחירה מצוינת בעבור אלו המחפשים פתרון איכותי ויפה, מבלי חריגות תקציב. אנו בחברת פלא דק מחזיקים בניסיון רב בעבודה עם דק מעץ אורן טבעי. השימוש באורן נפוץ מזה עשרות שנים, כאשר ייבוא העצים מדרום אמריקה החל רק בשנים האחרונות. העבודה עם עץ האורן טבעית בעבור המתקינים, הם מכירים את העץ היטב ומבצעים גם עבודות מורכבות בתוך זמן קצר.

דק אורן בחידוש

בעלי המקצוע ממליצים על ביצוע שחזור וחידוש לדק אורן מכמה סיבות: נוחות העבודה, דק אורן מחיר בעלויות נמוכות ותוצאות מוצלחות. עץ האורן רך יותר בהשוואה לעצים אחרים, כמו עץ איפאה או קומרו וקל לבנות ממנו דקים. כמו כן, כאשר הבנייה דורשת פחות שעות עבודה, כך גם הלקוח משלם עבורה פחות. חשוב לציין, כי ישנם מספר סוגים של עצי אורן שמיובאים לישראל. ההבדלים בין העצים באים לידי ביטוי במספר העיניים שיש לעץ ובאיכותו. עץ האורן האיכותי ביותר, הוא עץ אורן פיני, המגיע לישראל בייבוא אישי מפינלנד. דק מסוג אורן העשוי עץ אורן פיני שעבר תהליך חיטוי ואיטום, הוא בחירה מומלצת. המחיר אטרקטיבי, המוצר איכותי והתוצאות מרהיבות.

תחזוקה של דק עשוי אורן טבעי

נדרש פעולות תחזוקה אחת לחצי שנה עד שנה. במטרה לשמר אותו לתקופה ארוכה, יש להקפיד לשמן אותו באמצעות שמנים מתאימים. חשוב לציין, כי ישנם סוגים שונים של שמנים המיועדים לתחזוק דקים ועץ, ולכן, חשוב להקפיד בבחירת השמנים המתאימים לאורן. הדק זקוק לחומרים ספציפיים, המותאמים לתכונותיו. אנו בפלא דק נשמח לתת לכם הדרכה ראשונית ושאר טיפים לתחזוקת הריצוף. הצוות המקצועי זמין לשאלות גם לאחר התקנת הדק. דק אורן מחיר משתלם, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.