פלא דק
  • למידע והזמנות חייגו
    077-7277973
    יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

ליטוש דקים

ליטוש דקים זה הרבה יותר מניקיון עץ, כידוע, הוא חומר המורכב משכבות. מתחת לשכבת העץ הבלוי והמלוכלכת שאתם אולי רואים כעת, מסתתרת לה שכבה חדשה, נקייה ומלאת פוטנציאל. 

איך נוכל לחשוף את השכבה הטרייה אתם שואלים? ובכן, ליטוש הוא התשובה. כן, בדומה לפרקטים, מרצפות וריצופים אחרים, גם דקים מעץ יכולים להתחדש בעזרת ליטוש מקצועי. אנשים רבים בוחרים להתקין בגינתם דק עץ המוסיף יופי, טבע ואווירה וכן ממלא צרכים פונקצונאליים, אין כמו לקום בבוקר ולצאת למרפסת שמש בעלת רצפת דק עץ טבעי לשתות כוס קפה ולהינות מהאווירה הקסומה והפסטורלית שהוא משרה. אך כטבעו של עץ, עם הזמן ותנאי מזג האוויר העץ מתרחב ומתכווץ שוב ושוב, דבר הגורם לעץ להתיישן להישחק, להתקלף ועם הזמן להאפיר. מה עושים? כיצד שומרים על העץ לאורך זמן? מה עושים כדי לחדש את מראה רצפת עץ הדק?

ליטוש דקים מקצועי

ליטוש דקים מקצועי, בדומה לפוליש המוכר לנו מריצופים אחרים, מתחיל בניקיון יסודי של המשטח, שבמהלכו מסירים אבק ולכלוך שחדרו אל העץ. לאחר מכן בהתאם לסוג העץ ומרקמו, מתבצעת פעולת הליטוש על ידי מכונה מיוחדת בה חושפים שכבה חדשה של העץ. בתום פעולת הליטוש, מבצעים ניקיון לשכבה החדשה, צובעים אותה ובמרבית הפעמים גם משמנים.

התוצאות בתום התהליך מרהיבות והדק נראה כאילו הותקן זה עתה. אמנם נכון כי אתם יכולים לרענן ולחדש במעט את מראה הדק שלכם באמצעות צביעת העץ מידי תקופה. אך כדי לגרום לו לשינוי מהותי מן הקצה לקצה שיראה חדש כאילו הותקן עכשיו, יש צורך באנשי מקצוע מומחים שיעשו עבודה קצת יותר מורכבת מצביעה בעלמא.

מתי יש לבצע ליטוש לדקים?

בכדי לשמור על תכונותיו של העץ, מרקמו וצבעו הטבעיים, יש לבצע ליטוש דקים אחת למספר שנים. תנאי מזג האוויר בישראל, בהם חום קיצוני ולחות גבוהה, עלולים לפגום בעץ באם לא יינתן לו טיפול מתאים ותכוף. הליטוש, בכך שהוא חושף שכבה חדשה ומנקה אותו לעומקו, מונע את שחיקת העץ ומעניק לו מראה מרשים ומחודש. ליטוש דקים, למעשה, מעבר לתחזוקה השוטפת, עשוי להוות פתרון גם לדקים שנפגמו בצורה זו או אחרת ובכך לחסוך בהוצאות גבוהות הכרוכות בהחלפתו.

האם כל אחד יכול ללטש דקים?

תהליך הליטוש עצמו דורש מקצועיות, מיומנות, ידע נרחב וניסיון רב. ליטוש עמוק מידי עלול לפגום בעץ, בעוד ליטוש דק שטוח מידי יספק תוצאות מאכזבות ולא מושלמות. זאת ועוד, שכן שימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג העץ ותכונותיו, עלול להרוס את העץ ולגרום לו ליותר נזק מאשר תועלת. כך, לדוגמא, בסיום ליטוש דק מעץ איפאה לא מומלץ לשמן, בעוד שבסוגים אחרים של עצים השימון דווקא הכרחי.

על כן, באם אתם מעוניינים בחידוש דקים או ליטוש דקים בביתכם, אל תהססו לפנות לבעל מקצוע אמין, מנוסה ומיומן. ניסיונות ללטש את הדק בעצמכם, עלולים לגרום נזק מיותר ולהוביל להוצאות לא מתוכננות. ליטוש מקצועי ומותאם על ידי חברת פלא דק המתמחה בהתקנת דקים, ליטושם וחידושם, מתהדרת במוניטין וניסיון מזה כמה עשורים. לחברה צוות של אנשי מקצוע מומחים בתחום, שישמחו לעמוד לרשותכם לייעוץ, הכוונה ומתן שירותים. הידע הנרחב, הניסיון והמומחיות, מאפשרים לחברה ואנשיה לספק לכם עבודות ליטוש בהתאמה אישית לדק העץ בביתכם, מ – א' ועד ת'.

ליטוש דקים מקצועי רק אצל המקצוענים ביותר - צרו קשר איתנו קשר עכשיו ואנו נעשה הכל כדי להבטיח כי תהיו מרוצים מהשירות מהאמינות וכמובן מהתוצאה המרהיבה של דק שנראה חדש לחלוטין.

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם