פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

חידוש דק איפאה

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

הדק שלכם צריך חידוש? המראה החדש והיפה שלו הפך לסדוק ויבש ללא חיות? גם אם הזנחתם את הדק שלכם במשך תקופה ארוכה, החדשות הטובות שלנו עבורכם שזה עדיין לא מאוחר לטפל בדק, בפרט אם הדק שלכם הוא דק מעץ איפאה.

חברתנו מספקת שירותי חידוש דק איפאה ומבצעת תחזוקה שנתית שוטפת, גם לעצים במצב קשה במיוחד. חידוש דק מתבצע באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה, ליטוש במידת הצורך (במצבים ממש קשים) ויישום מקצועי של שמן דק בכמה שכבות, וכמובן לאחר מכן המתנה לייבוש.

השיטה הנכונה לחידוש דק איפאה

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת כאשר ניגשים לעשות חידוש דק הוא מה השיטה הנכונה לבצע את החידוש. חידוש עץ אורן אינו דומה לחידוש דק איפאה. לדק איפאה ישנם מאפיינים משלו, הוא נחשב לעץ צפוף מאוד, פי כמה מהאלטרנטיבות הפופולאריות שלו כאן בארץ, ועל כן יש לדעת כיצד להחדיר לתוכו את השמן באופן שהחידוש ימשך למשך תקופה ארוכה ככל האפשר. טיפול חובבני בדק אולי יצבע את הדק לתקופה קצרה אך חידוש ורענון אמתי של הדק למצב הראשוני שלו לא יתקבל.

צוות מקצועי ומיומן

צוות החידוש שלנו הינו מנוסה מאוד בתחום חידוש דק איפאה, כל אחד ואחד בצוות שלנו עובד על בסיס פרוטוקול עבודה מסודר עם הנחיות ברורות בסטנדרט הגבוהה ביותר לכל סוג של דק ולכל מצב ספציפי בו אנו מוצאים את הדק. חידוש של דק איפאה מחייב אותנו בראש ובראשונה להתמיד בו, ברגע שביצענו את החידוש הראשון שלנו, חשוב שנקפיד מידי שנה לבצע חידוש של דק איפאה בכדי לשמור על התוצאות ולהנות כל הזמן מדק אסטטי ויפה.

חומרי חידוש דק איפאה

אנו עושים שימוש בחומרי החידוש דק הטובים ביותר, כמו גם מכונות השטיפה בלחץ גבוהה מאוד השומרים ומעצימים את חוזקו של העץ. יתרה מזאת דק איפאה שאינו מטופל היטב מתחיל להוציא קוצים, כך שמי שיעבור עליו ללא נעליים יכול להידקר מקוצים וילדים שיניחו עליו את הידיים או יזחלו יכולים לקבל עשרות קוצים על הידיים ויבחינו בכך רק לאחר זמן. 

חידוש דק מעץ

חידוש דק מעץ הוא תהליך של חידוש של הדק אשר מתבסס על תנאים מסוימים:

 • מיקום הדק
 • תנאי השטח
 • הנזקים שנגרמו לדק במהלך הזמן
 • הזמן שחלף מאז החידוש האחרון. 

לרוב, חידוש דק מעץ כולל שיוף של הדקים, על מנת להסיר שכבות פגומות של העץ – שכבות שרוטות או מוכתמות. השיוף חושף שכבה חדשה ונקיה של הדק, ומקנה לו מראה חדש ונאה. בנוסף, חידוש דק מעץ כולל שימון של הדק, ומריחה של חומרי חיזוק ולעיתים גם ריסוס להגנה מלאה על הדקים.

חברת פלא דק מומחים בחידוש דקים שיהפכו את רצפת הדק שלכם לחדשה כאילו ברגע זה התקנו לכם אותה.

  שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם