פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

חיפוי עץ

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

חברתנו מתמחה בתכנון ובניית חיפוי עץ לקירות לבתים פרטיים ובנייני מגורים. לאחר הכרת דק דמוי עץ של "פלא דק" ולאור סגולותיו ותכונותיו, הוחלט להשתמש בו גם עבור בניית חיפוי קיר מעץ.

התכנון הוא לב ליבו של החיפוי ושל כל עבודה המתבצעת בהיבט הזה. אם התכנון לא יהיה כמו שצריך, מהר מאוד תמצאו את עצמכם עולים על שרטון. לכן רגע לפני שבוחרים את החיפוי המעוצב המועדף עליכם, אנו נעשה לכם סדר באפשרויות. נסביר לכם מה צריך לקחת בחשבון ועוד כל מיני אפשרויות אחרות שמוטב לכם להכיר. אחרי קריאת המאמר תוכלו להיות מוכנים לבצע את הפעולה החשובה הזאת. הרי חיפויים מעץ יכולים לשדרג את הנראות של הבית כולו.

עליה בביקוש לביצוע חיפוי עץ

חיפוי קיר בדק סינטטי משדרג משמעותית את שיפוץ ועיצוב החצר וביסס את מעמדו אצל מעצבים ואדריכלים רבים ולאחרונה אנו עדים לשימוש הולך וגובר בחיפוים עשויים עץ דקורטיבי לקירות מבנים. העץ הסינטטי מאפשר לכם להנות מחיפוי קיר בגווני עץ מלא ומהיתרונות של חומר גלם סינטטי. לעיתים בחיפוי קיר הנגישות לכל חלקי העץ קשה יותר והחשיפה לשמש ולגשם גבוהה ביותר. ידוע לכל כי חיפוי קיר מעץ דורש תחזוקה שנתית שוטפת של צביעה, שימון ועוד דבר המחייב אותנו להוציא כסף רב, לפחות פעמיים בשנה ובל נשכח את הקושי בביצוע.

חיפוי עץ לקירות הבית

ישנם סוגים רבים של חיפויים לקירות הבית על מנת להעביר את המסר העיצובי של הבית. לדוגמא: חיפוי אבן, שליכט צבעוני, קרמיקה וגם  דקים. שיטת חיפוי קירות בעץ נחשבת לשיטת חיפוי חדשנית והרבה מאוד פעמים מנצלים את שיטת חיפוי העץ לחיפוי של מרפסות כביסה ודודי שמש, כך האוויר יכול עדיין להיכנס דרך החיפוי ומצד שני כלפי חוץ המקום נראה סגור ולא רואים את הנעשה בפנים כמעט במאה אחוזים. דקים מצריכים הרבה מאוד פעמים תחזוקה שוטפת, בפרט כאשר הם חשופים לשמש וגשם, קור וחום.

לעומת זאת דקים סינטטיים מאפשרים מראה של חיפוי בצבע עץ, בפרט למתבוננים מרחוק יחד עם מראה קבוע הנשמר לאורך שנים ללא כל צורך בתחזוקה. ההתקנה קלה ופשוטה. עיצוב הבית עבור רבים הוא לא רק ההרגשה שהם ירגישו בתוך הבית, אלא מה הם ירגישו כשהם יסתכלו על הבית מבחוץ, מה עוברי האורח יחשבו. ביטוי עצמי, ביטוי של האופי והטעם האישי בעיצוב הבית מבחוץ נחשב לאומנות מקצועית עוד מימי הפירמידות. כאשר בוחרים לחפות את הקירות בעץ, בוחרים באופצייה היותר אלגנטית ובפתרון היותר אופטימלי של המבנה. בחיפוי קיר פנימי בעץ משתמשים בשני סוגי עצים, בעץ טבעי ובעץ מטופל. בחיפוי קיר בעץ משתמשים לרוב בעץ אלון והתקנת העץ מתבצעת במהלך יום אחר.

התאמת העבודה לדרישות הלקוח

כאשר מבצעים חיפוי עץ בבית ישנו צורך להתחשב קודם כל בדרישות של הלקוח. כל לקוח רואה את החיפוי משתלב בצורה מעט שונה, ולכן ישנו צורך לבחון את הדרישות. כמובן שאם הדרישות לא הגיוניות או לא ישימות, ניתן לעדכן בכך את הלקוח. אך כל בעל מקצוע שמספק פתרונות חיפויים מעץ חייב לשים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות. ברגע שהלקוח יהיה מרוצה, אתם תוכלו לדעת כי עשיתם את מה שנדרש מכם.

היתרונות בחיפויים עשויים עץ

חיפויי העץ יכולים לבוא לידי שימוש בתוך ומחוץ לבית. חיפוי זה הוא למטרות אסתטיות ודקורטיביות ומכיוון שהעץ משתלב מבחינה עיצובית על כל חומר שקיים, אם זה בטון ופלדה ניתן להתקין אותו כמעט בכל מקום אם זה לכסות מזגנים או את חדר האשפה.

 • העץ הוא חומר גמיש מבחינה אסתטית ועיצובית כלומר, העץ משתלב עם הרבה חומרים אחרים כגון, אלומיניות או ברזל.
 • עץ – חומר אורגני וידידותי לסביבה ולכן אינו פוגע באיכות הסביבה שבה אנו חיים.
 • לעץ יש מראה אלגנטי, יוקרתי שמשדר יציבות ויוקרתיות.
 • קל לשפץ או לתקן את העץ. אם יש לכם בעיה בעבודת חיפוי העץ שנעשתה לכם, דעו כי ניתן לתקן כל בעיה בקלות ובמהירות ואם אתם מעוניינים לשפר את המראה, העץ הוא חומר גמיש, וקל מאוד להשגה. לכן כל שדרוג או תיקון יעשה בצורה מהירה.
 • חיפוי עשוי עץ משמש כמבודד מפני נזקי מזג האוויר כגון, גשמים, ברד, שיוצרים רטיבות ולחות ומבודד מפני חום.
 • כמו כן מכסה על פגמים שיש בקירות ומונע מהקירות בלאי מנקים שונים. 

קיימים מספר סוגים של חיפויי עץ שבאים ​לידי ביטויי בדרגות שונות:

אפשר לחפות את קירות פנים הבית ואפשר לכסות בעץ את הקירות מבחוץ. בשני סוגי החיפויים העבודה שנעשית היא זהה, לפני ההתקנה על הלקוח להחליט באיזה סוג עץ הוא מעוניין ואיך הוא רוצה שיבוא לידי ביטוי החיפוי אם זה על ידיד אריחים או סרגלים, צריך להגיע להחלטה עיצובית איך עושים את כל זה על קיר שלם. על מנת שהחיפוי יבוא לידי ביטוי בצורה מרשימה מבחינה עיצובית, החיפוי צריך להיות בעובי של 2 ס"מ.

התקנת חיפוי עץ פנימי:

ההתקנה צריכה להיות ללא דופי ומושלמת לכן צריכה להעשות בדייקנות, כדי שלא לפגוע ביופי של קיר הבית. ניתן לחפות את הבית בעץ בכל אחד מחדרי הבית. אם זה הסלון או חדר השינה עם זאת החיפוי פחות מתאים למטבח לדוגמה, מחשש לסכנה התלקחות העץ עם אש הגז במטבח.

תכנון מפורט טרם תחילת העבודה

חיפוי לבית מעץ איכותי מחייבים לעשות שיעורי בית טרם תחילת העבודה. כאשר המטרה הסופית היא שהתוכנית כולה תהיה מפורטת מבעוד מועד. מדוע חשוב כל כך לבנות תוכנית עבודה מפורטת? כי היא מונעת היווצרות של בעיות שונות שעלולות להתרחש. גם אם חלילה יופיעו בעיות שונות, התוכנית אמורה לפרט כיצד יהיה אפשר לפתור אותן. חיפוי העץ יביא את התועלת הרצויה כל עוד משתמשים בו ומנצלים לפי כל הכללים.

מדוע חיפוי עץ עדיף על חיפוי זכוכית?

יצא לכם לערוך השוואה בין חיפוי העשוי מעץ לבין חיפוי העשוי מזכוכית? ברגע שתשקלו את כל היתרונות והחסרונות תגלו כי חיפויים מעץ עדיפים על פני חיפויים מזכוכית. חיפוי לבית מעץ איכותי יחזיק מעמד זמן רב יותר בהשוואה לחיפויים העשויים מזכוכית. הרי זכוכית איכותית ככל שתהיה יכולה להתנפץ מבלי שתהיה לכם הכנה נדרשת. אחרים אומרים כי חיפוי מזכוכית נראה טוב יותר, אך חיפוי מעוצב מעץ יכול לתת פייט מעולה. בסופו של יום הטעם האישי שלכם הוא זה שאמור לעשות את הבחירה בין החיפויים השונים.

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם