פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

חיפוי עץ

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

חברתנו מתמחה בתכנון ובניית חיפוי עץ לקירות לבתים פרטיים ובנייני מגורים. לאחר הכרת דק דמוי עץ של "פלא דק" ולאור סגולותיו ותכונותיו, הוחלט להשתמש בו גם עבור בניית חיפוי קיר מעץ.

חיפוי קיר בדק סינטטי משדרג משמעותית את שיפוץ ועיצוב החצר וביסס את מעמדו אצל מעצבים ואדריכלים רבים ולאחרונה אנו עדים לשימוש הולך וגובר בחיפוים עשויים עץ דקורטיבי לקירות מבנים. העץ הסינטטי מאפשר לכם להנות מחיפוי קיר בגווני עץ מלא ומהיתרונות של חומר גלם סינטטי. לעיתים בחיפוי קיר הנגישות לכל חלקי העץ קשה יותר והחשיפה לשמש ולגשם גבוהה ביותר. ידוע לכל כי חיפוי קיר מעץ דורש תחזוקה שנתית שוטפת של צביעה, שימון ועוד דבר המחייב אותנו להוציא כסף רב, לפחות פעמיים בשנה ובל נשכח את הקושי בביצוע.

חיפוי עץ לקירות הבית

ישנם סוגים רבים של חיפויים לקירות הבית על מנת להעביר את המסר העיצובי של הבית. לדוגמא: חיפוי אבן, שליכט צבעוני, קרמיקה וגם דקים. שיטת חיפוי קירות בעץ נחשבת לשיטת חיפוי חדשנית והרבה מאוד פעמים מנצלים את שיטת חיפוי העץ לחיפחיוי של מרפסות כביסה ודודי שמש, כך האוויר יכול עדיין להיכנס דרך החיפוי ומצד שני כלפי חוץ המקום נראה סגור ולא רואים את הנעשה בפנים כמעט במאה אחוזים. דקים מצריכים הרבה מאוד פעמים תחזוקה שוטפת, בפרט כאשר הם חשופים לשמש וגשם, קור וחום.

לעומת זאת דקים סינטטיים מאפשרים מראה של חיפוי בצבע עץ, בפרט למתבוננים מרחוק יחד עם מראה קבוע הנשמר לאורך שנים ללא כל צורך בתחזוקה. ההתקנה קלה ופשוטה. עיצוב הבית עבור רבים הוא לא רק ההרגשה שהם ירגישו בתוך הבית, אלא מה הם ירגישו כשהם יסתכלו על הבית מבחוץ, מה עוברי האורח יחשבו. ביטוי עצמי, ביטוי של האופי והטעם האישי בעיצוב הבית מבחוץ נחשב לאומנות מקצועית עוד מימי הפירמידות. כאשר בוחרים לחפות את הקירות בעץ, בוחרים באופצייה היותר אלגנטית ובפתרון היותר אופטימלי של המבנה. בחיפוי קיר פנימי בעץ משתמשים בשני סוגי עצים, בעץ טיבעי ובעץ במטופל. בחיפוי קיר בעץ משתמשים לרוב בעץ אלון והתקנת העץ מתבצעת המהלך יום אחר.

היתרונות בחיפוים עשויים עץ

חיפוי עץ יכול לבוא לידי שימוש בתוך ומחוץ לבית. חיפוי זה הוא למטרות אסתטיות ודקורטיביות ומכיוון שהעץ משתלב מבחינה עיצובית על כל חומר שקיים, אם זה בטון ופלדה ניתן להתקין אותו כמעט בכל מקום אם זה לכסות מזגנים או את חדר האשפה.

 • העץ הוא חומר גמיש מבחינה אסתטית ועיצובית כלומר, העץ משתלב עם הרבה חומרים אחרים כגון, אלומיניות או ברזל.
 • עץ – חומר אורגני וידידותי לסביבה ולכן אינו פוגע באיכות הסביבה שבה אנו חיים.
 • לעץ יש מראה אלגנטי, יוקרתי שמשדר יציבות ויוקרתיות.
 • קל לשפץ או לתקן את העץ. אם יש לכם בעיה בעבודת חיפוי העץ שנעשתה לכם, דעו כי ניתן לתקן כל בעיה בקלות ובמהירות ואם אתם מעוניינים לשפר את המראה, העץ הוא חומר גמיש, וקל מאוד להשגה. לכן כל שדרוג או תיקון יעשה בצורה מהירה.
 • חיפוי עשוי עץ משמש כמבודד מפני נזקי מזג האוויר כגון, גשמים, ברד, שיוצרים רטיבות ולחות ומבודד מפני חום.
 • כמו כן מכסה על פגמים שיש בקירות ומונע מהקירות בלאי מנקים שונים. 

קיימים מספר סוגים של חיפויי עץ שבאים ​לידי ביטויי בדרגות שונות:

אפשר לחפות את קירות פנים הבית ואפשר לכסות בעץ את הקירות מבחוץ כלומר חיפוי עץ לקירות חוץ. בשני סוגי החיפויים העבודה שנעשית היא זה, לפני ההתקנה על הלקוח להחליט באיזה סוג עץ הוא מעוניין ואיך הוא רוצה שיבוא לידי ביטוי החיפויץ אם זה על ידיד אריחים או סרגלים, צריך להגיע להחלטה עיצובית איך עושים את כל זה על קיר שלם. על מנת שהחיפוי יבוא לידי ביטוי בצורה מרשימה מבחינה עיצובית, החיםוי צריך להיות בעובי של 2 ס"מ.

התקנת חיפוי עץ פנימי:

ההתקנה צריכה להיות ללא דופי ומושלמת לכן צריכה להעשות בדייקנות, כדי שלא לפגוע ביופי של קיר הבית. ניתן לחפות את הבית בעץ בכל אחד מחדרי הבית. אם זה הסלון או חדר השינה אם זאת חיפוי עץ מתאים פחות למטבח לדוגמה, מחשש לסכנה התלקחות העץ עם אש הגז במטבח.

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם