פלא דק
 • למידע והזמנות חייגו
  077-7277973
  יצירת קשר
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

טיפים לבניית פרגולה

כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

כל מה שרצית לדעת על בניית פרגולות. אם יש לכם ניסיון מקצועי בעבודות בנייה ועץ, ייתכן ותוכלו לנסות לבצע בניית פרגולה בעצמכם. אולם, ללא ניסיון בעבודה עם עץ, בעבודות בנייה והפעלת הכלים הדרושים מדובר בעבודה הטומנת בחובה לא מעט סכנות.

עבר לכך שמדובר בעבודת בנייה הכוללת תפעול כלים שונים ומגוונים, בנייה לא מקצועית עלולה להוביל לפרגולה לא יציבה, כלומר, מסוכנת. כמו כן, גם למיקום הבנייה משמעות קריטית. בניית פרגולה על גג הבית, למשל, מחייבת שימוש בציוד בטיחות לעבודה בגובה. על כן, בכדי לדעת כיצד יש לבנות את הפרגולה באופן שלא יסכן את הבית ויושביו, דרושים ידע מקצועי רב, מיומנות, אמצעי בטיחות מתאימים והרבה ניסיון.

מקצוענים לבניית פרגולות

טיפים לבניית פרגולת עץבניית פרגולות בבית פרטי, מבנה מסחרי או מוסד ציבורי, היא לא עסק לחובבנים. למעשה, בנייה של פרגולות היא עסק למקצוענים בלבד. לא מדובר כאן בפעולה פשוטה שכל אחד יכול לבצע עם פטיש וכמה מסמרים, וכאמור, עבודת בנייה לא מקצועית חושפת את בני הבית לסכנות אמיתיות. אנו בחברת פלא דק מחזיקים בניסיון ארוך טווח בבניית פרגולות. כל אנשי הצוות שלנו מקצועיים ומיומנים בעבודות הבנייה, כולם בעלי הכשרה מקצועית מתאימה ומקיפה. אנו מקפידים על עבודה בהתאם לתקנות הבטיחות המחמירות ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים והגנה מקסימאלית על העובדים והסביבה.

מתי כדאי להתקין פרגולות מעץ?

הבחירה במתקני הצללה עשויים עץ, אידאלית בעבור אלו שמעוניינים בהצללת קבע. פרגולות מעץ הן, למעשה, סככות מקורות, המשמשות להצללת חלק מהגן, המרפסת, הגג או החנייה. בניית פרגולות בהזמנה אישית, מאפשרת לבני הבית לעצב לעצמם את המבנה כרצונם. כאשר מקדישים למלאכה זמן ומחשבה – התוצאות מרהיבות. הקפידו למדוד היטב את השטח ולתכנן את צורת המבנה הרצוי ואל תמעיטו בעצות הצוות המקצועי. בעלי ניסיון יוכלו ללמד אתכם כיצד להימנע מטעויות. הניסיון מאפשר להם לצפות תקלות ולראות את הדברים בטווח הארוך. כך למשל, ייתכן כי כיום אתם זקוקים לפרגולה קטנה, אך בעוד כמה חודשים כבר תרצו להגן גם על המחסן מפני הגשם. בעל מקצוע מנוסה ימליץ לכם כבר עכשיו להרחיב במעט את הבנייה, ולמנוע הוצאות כספיות מיותרות בעתיד.

בניית פרגולות בחורף או בקיץ?

בניית פרגולת עץכמו כל עבודת בנייה אחרת, גם בניית פרגולות פשוטה ונוחה יותר בחודשי הקיץ או האביב. הגשמים, הרוחות ומזג האוויר הקר בעונת החורף, מקשים על העבודה ועל שמירת הבטיחות. כאשר מדובר בעבודה בשטח פתוח או על גג הבית, לא ניתן יהיה לבצעה בתנאי מזג אוויר סוער. חשוב לציין, כי פרגולות עץ מאופיינות בעמידות גבוה ובנייה מקצועית מבטיחה את חסינות המבנה מפני מזג אוויר סוער, ללא כל חשש. נדגיש ונסביר, כי בניית פרגולות מתבססת על הצבת יסודות עמוקים ומוצקים בקרקע. אם בוצעה עבודה טובה – המבנה בטיחותי לחלוטין.

בניית פרגולות מחירים

רבים סבורים כי פרגולות מעץ כרוכות בהוצאות כספיות מאוד גבוהות. אנו שמחים להעמיד אותם על טעותם, ולבשר כי בניית פרגולות מתאפשרת גם בתקציב מצומצם. פרגולה סטנדרטית, הנשענת על קיר מבנה ו 2 עד 3 עמודים, מתומחרת בהתאם. פרגולות עץ מתומחרות בהתאם לסוג העץ, כמות החומר הדרושה ומספר שעות העבודה.

שימוש בעצים יקרים, בחירה בעיצוב מתוחכם והתקנה בתנאי שטח מורכבים – אכן כרוכים בעלויות גבוהות. כמו בכל תחום אחר, גם בניית פרגולות מתומחרת בהתאם למורכבות העבודה וההוצאות הצפויות ליצרן. אנחנו נשמח להרכיב לכל לקוח תכנית בניית פרגולה אישית. סוג העץ, חומרי הגלם ושעות העבודה נקבעים בהתאם לתקציב שהוגדר על ידי הלקוח. הניסיון המקצועי לימד אותנו שבעזרת פתרונות יצירתיים, ידע נרחב ואכפתיות, אפשר להתמודד גם עם סיטואציות מורכבות במיוחד.

הכנת השטח לקראת בניית פרגולות מעץ

אם שכרתם צוות מקצועי לא תתבקשו לטרוח או לבצע הכנות מורכבות. כל שיש לעשות הוא לפנות חפצים אישיים או עדינים מהמתחם לקראת תחילת העבודה. הצוות המקצועי הוא שמבצע את המדידות וחפירת היסודות להתקנת עמודי התמיכה. רכבי החברה יובילו למקום את העצים וחומרי הגלם שנחתכו בהזמנה אישית, בהתאם למידות הדרושות לכם. בניית פרגולות מתבצעת תוך שימוש בכלים כבדים ומיומנות מקצועית. בניית עמודי התמיכה והצבתם במיקום הנכון, משמעותית ליציבות ובטיחות המבנה.

   

   

  שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם